Kocaeli Duyu Bütünleme

Habibe AKIN

Dumlupınar Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyet sonrası ağırlıklı olarak bireysel farklılıklarını dikkate alıp çocuk danışanlarına duyu bütünleme terapisi uyguladı. Terapide her zaman aile eğitimine ve multidisipliner yaklaşıma önem verdi. Duyusal bütünlemenin kişiliğe , yekişkinlik dönemi bireysel özelliklere olan etkisini irdeledikçe fonksiyonel harekete olan ilgisi de arttı.  Hem duyu bütünleme hem floortime hem yeme bozukluğu seanslarında istikrara ve disipline önem vermekte terapist olarak bireye empati ile yaklaşmaktadır. Tüm alanlarda günceli takip etmekte ve kapsamlı değerlendirmelerden sonra danışmanlık yapmaktadır.

fizyoterapisy-habibe-akin-kocaeli-duyu-butunleme
KURS ve SEMİNERLER
ÇALIŞMA ALANLARI
kocaeli-duyu-butunleme
Fzt. Habibe AKIN hakkındaki

Görüş ve Değerlendirmeler

Tüm danışanlarımıza empati ile yaklaşıyor; onların memnuniyetini çok önemsiyoruz. Almış oldukları hizmet sonrası değerli danışanlarımızın yaptıkları güzel yorumlar için çok teşekkür ediyoruz.
0
5/5
Danışan Memnuniyeti

D...

Habibe hanımla iyi ki yollarımız kesişmiş. Oğlum için eğitim alıyoruz ve gözle görülür şekilde takıntılar, bağırması, bizi dinlememesi, parmak ucu yürümesi sorununu Habibe hanım ile aşmış durumdayız. Daha çok yolumuz var ama bu kadar kısa sürede oğlumun değişimini görmek o kadar çok mutlu ediyor ki beni anlatamam. Habibe hanımın ilk gittiğimizde güler yüzü, sakin tavrı, bizi dinlemesi çok güzeldi. Benim biraz sinirli, tükenmişlik sendromuna girmiş halim, çaresizlik, baya bi Habibe hanımla umutsuz konuşmam… Ama Habibe hanımın bize yol göstermesi, onu dinlememizi istemesi, ilk önce bizim sakin olmamızı istemesi, herşeyi ile yol göstermesi çok çok iyiydi. Bazen benim bunalıp whatsapptan sinirli şekilde mesaj atışlarımı bile güzelce, sakince çözmesi beni rahatlatması çok iyiydi. Keşke diyorum 2-3 yaşındayken getirseydim, nerden bilecektim ki kimse yol göstermedi  Geçer, büyür, düzelir derlerdi.. Okadar çok çaresizdik ki hergün ağlardım. Yok bu eğitim de olmucak , boşa yolluyorum derdim hep halbuki yanılmışım. O kadar çok ilgili ki kendi evladı gibi davranması, çocuklarla iletişimi, velilerle iletişimi süper. Daha önce gittiğim duyu bütünleme tecrübem, boşuna oğlumu ordan oraya götürmem tam bir kabustu. İşte bu yüzden biz de çok çok yıpranmıştık. Ama iyi ki Habibe hanımı Mustafa bey sayesinde tanıdık. İyi ki tanımışız, o kadar memnunum ki önüme gelene tavsiye ediyorum Ailem bile oğlumdaki değişimin farkında, eskisine göre çok iyi. Daha yolun başındayız ama ben bu kadar bile tahmin etmiyordum. Parasını emeği ile sonuna kadar hak eden bir eğitmen Habibe hanım. Size ne kadar teşekkür etsek az. Cidden mesleğini çok güzel yapan, insanları sakinleştiren birisiniz. Biz sizden çok memnunuz. O kadar aileye yardımcı oluyorsunuz ki anne babaları rahatlatıp, çocukların sorununu çözüyorsunuz ki … İyi ki varsınız, siz olmasanız biz daha belki o duyu terapi bu duyu terapi diye gezerdik. Belki de isyan eder yollamazdık oğlumuzu olmuyor çözüm bulamadık diye. Ama Allah tan sizinle karşılaştık, Allah sizden razı olsun. Her şey için çok teşekkürler...

H...

Habibe hocam bir şanstır. O kadar iyi o kadar merhametlidir ki, bir çocuğu kendi evladı gibi sahiplenir. Elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışır ve daha ne yaparım da bu çocuğu toplarım der. O kadar içten, o kadar merhamet ve vicdan sahibidir ki her şeyin en iyisine layıktır. Mesafemiz uzak olduğu için devam edemedik, hakkını ödeyemem. İyi ki tanıdım kendisini. Hocam sizi çok seviyorum. Rabbim yolunuzu, izinizi açık etsin inşallah. Keşke devam edebilseydik sizinle. Allah a emanet olun.

B...

Biz 3 ay birlikte çalıştık. Çok memnunum, önceki haline göre çok büyük fark var. Habibe hanımı instagramdan buldum. Kendisi çok iyi biri ve çok iyi bir terapist. Oğlumun konuşmasında sorunlar vardı ve çırpınma davranışı vardı. Biz şu an çok fark görüyoruz. Herkese tavsiye ederim, kendisinden çok memnun kaldım.

B...

Habibe hanımla daha önce çalıştığı merkezde tanıştık. Şuan devam etmiyoruz, çünkü ihtiyacımızın olmadığını söyledi. Biz çok memnun kaldık, çok faydasını gördük.

B...

Tanıyabileceğiniz en samimi, sıcakkanlı pilates hocasıdır kendisi. Sevmeyene bile sporu sevdirir. Başlayalı 1,5 ay olmasına rağmen farkı çok rahat hissedebiliyorum. Kesinlikle pişman olmazsınız. Eğlenirken aldığınız verim de yüksek oluyor. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum .

E...

Çok iyi kalpli ve sıcakkanlı bir hocadır. Çocuğumuza kendi çocuğu gibi güleryüzlü, dikkatli, mutlu bir yaklaşımı var. Eğitime başladığımız ilk ayda ilerleme kat ettiğimizin farkına vardık. Benim atipik otizm tanılı kızıma olduğu gibi başka çocuklara da çok faydası olacağına inanıyorum. Tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum, kesinlikle güvenebilirsiniz.

Ş...

Gerçekten iyileştiren bir enerjisi var. Çok tatlı, güler yüzlü ve işini severek yapıyor. Habibe hanım sayesinde daha bilinçli pilates yapmayı öğrendim, rahatsızlıklarıma yönelik çalıştık ve çok memnun kaldım. Sadece fizyolojik değil pisikolojik süreçte de bana çok destek oldu ve tedavime bütünsel yaklaştı. Derslerime severek gidiyorum ve bu iyileşme sürecimde bana eşlik ettiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Herkese kesinlikle öneriyorum , gönül rahatlığı ile Habibe hanımı tercih edebilirsiniz.

A...

Habibe hanım ile tanışalı 1 sene oldu. Eğitime başladığımız ilk aydan bu zamana kadar çocuğumun büyük ilerleme kaydettiğini gördük. Çocukları çok seviyor… Bizlere karşı samimi, sıcakkanlı, güler yüzlü, ilgili ve başarılı bir fizyoterapist. Ailemizden birisi gibi. Çocuklara çok yararı olacağına inanıyorum. İyi ki tanımışız. Çocuğumun üzerindeki emeğinden ve bizlere karşı yaklaşımından dolayı ne kadar teşekkür etsek az.

E...

Ben 4 yıldır Habibe hanım ile çalışıyorum. Engelli bir kızım var. Yürümede problemlerimiz vardı. Habibe hanım sayesinde 3 ayda yürüdü. Habibe hanım işine çok aşık, çocukları çok seviyor, çok güler yüzlü. 4 yıldır beraberiz, kızımla iletişimleri çok iyi. Hala devam ediyoruz, danışmak isteyenlere sonuna kadar tavsiye ediyoruz.

B...

Boyun fıtığım sebebi ile ağrılarıma iyi gelmesi için yardımına başvurdum. Profesyonel yaklaşımı , fizyoterapist olmasının avantajı ile daha 1 ay olmasına rağmen hem ağrılarımda yoğun azalma hem de sıkılaşma açısından çok faydasını gördüm. Derslerde gayet disiplinlidir. Gönül rahatlığı ile kendisine başvurabilirsiniz. Farkı anlayacaksınız.

R...

Sorunlarınıza bilgisi ile olduğu kadar güler yüzü ve samimiyeti ile de olumlu etkiler yaratacak harika bir fizyoterapisttir kendisi. İlerlememizdeki katkılarından dolayı çok teşekkür ederim..

K...

Alanında uzman bir fizyoterapist. Ben bel fıtığım ve eklem ağrılarım çok olduğu için pilates seansları alıyorum. Kısa süre olmasına rağmen eklem ağrılarım çok ciddi oranda azaldı. Vücudum esneklik kazandı.

R...

Ben Habibe hanım ile yaklaşık 3 sene çalıştım. Kendisi işine oldukça hakim ve özveri ile çalışan biri. Hastasını takip eder, ilk günden tüm takipleri yaparak ihtiyacı ne ise hastasını ona yönlendirir. Çalışma açısından olumlu, pozitif, enerjisi yüksektir. Hem hastaya hem aileye inanılmaz destek olur. Nörolojik rehabilitasyon ile ilgili destek aldım. Duyusal terapi yapıldı, pilates yapıldı ve hepsinden çok memnun kaldım Son derece işine hakim bir insan. Çok keyifli bir şekilde büyük kazanımlar elde ettik.

H...

Habibe hanım mesleki anlamda çok yeterli bir fizyoterapist. Biz başlayalı 2 ay oldu. Oğlum atipik otizmli. Oğlumun kelimeleri çok arttı, bu çevreden çok farkediliyor. Oyunumuz çok kaliteli hale geldi, çok kaliteli oyunlar oynuyoruz artık. Tehlike algısı yoktu, tehlike algısı arttı. Göz kontağı arttı. Sosyal etkileşimi arttı. Bunlar 2 aylık sürede oldu. Hem mesleki anlamda hem de karakter olarak bize çok şey kattı. İyi ki onu tanımışız. Çok açık sözlü, çok samimi ve merhametli bir insan. Çocuğumu ona emanet ederken hiç gözüm arkada kalmıyor, sonsuz güveniyorum. Sonsuz güven veren bir insan. Onu çok seviyoruz. Bizi çok mutlu etti kendisi, kendisi de hep mutlu olsun.

Ö...

6 aydır pilates dersi alıyorum. İnanılmaz ilgili, sıcakkanlı, işinin ehli bir eğitmen. Hem skolyozum hem sıkılaşma için çok faydasını gördüm. Pilates saatlerimin nasıl geçtiğini anlamıyorum. Zamanım olsa hergün gitmek istiyorum. Şiddetle tavsiye ederim.

E...

Alanında uzman bir fizyoterapist. Duyu bütünleme konusunda danışanıyız. Çocuğuma yaklaşımı, uyguldığı eğitim çok başarılı. Çocuğum çok ilerleme kaydetti, kaydetmeye de devam ediyor. Kendisine çok teşekkür ederiz.

S...

Sendromlu kızımla çok kısa zamanda çok güzel yol aldığımızı düşünüyorum. Çok ilgili, çok sevecen, , çocukları çok seven biri. İşine aşık. Duyu bütünleme deyince mutlaka görüşü alınmalı.

N...

En başarılı fizyoterapist. Çocuklarımızın yüzünü güldüren can fizyoterapistimiz. İyi ki sizi tanıdık. Kızımın gülen yüzü oldunuz. Teşekkürler.

Ş...

Fizyoterapist Habibe hocamız sıcakkanlıığı ile öğrencilerine kendini hemen sevdirir. Ben de kendisi ile ilk tanıştığımda naif ve sıcakkanlılığı sayesinde kendisini hemen sevdim. Ayrıca çocuklarla olan ilişkileri de o kadar iyi ki çocuklar Habibe hocayı bırakmak istemiyor.

K...

Bel fıtığım ve duruş bozukluğu nedeniyle gitmiştim. 1 ay gibi kısa bir sürede çok iyi geldi. Anlatımı, enerjisi, azmi, isteği muhteşem. İşini aşkla yapan bir hoca. Tedavi süreci ile ilgili geniş açıklamalar yaparak içimi rahatlattı.

H...

Yaklaşık 1 yıl kadar DEHB li kızım duyu bütünleme terapisine katıldı. İlgisi, sevecenliği, güleryüzü ile benim inatçı ve utangaç kızımı bile değiştirdi. Alanında gayet iyi bir uzman... Her şey için teşekkür ederiz 😊

C...

Çocukları ve işini seven, titizlikle takip eden biri. İyi ki yollarımız kesişmiş…

S...

Harika bir eğitici, güler yüzlü, başarılı…

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli

Tüm danışanlarımız almış oldukları hizmet hakkında yandaki form aracılığı ile yorum bırakabilir. Yapacağınız tüm değerlendirmeler için şimdiden çok teşekkür ederiz…

    Bize Ulaşın

    Tüm sorularınız ve randevu talepleriniz için iletişim kanallarımızın tamamı 7 gün 24 saat hizmetinizde. İsterseniz yazın isterseniz arayın!

    İletişim Formu